WhatsApp
Linkedin

ALMANYA'DA BAYİLİK FİKİRLERİ

ALMANYA'DA BAYİLİK FİKİRLERİ
  • 09 Mayıs 2023, 10:25

ALMANYA'DA BAYİLİK FİKİRLERİ

????????Almanya'da İş Kurmak ve Bayilik
Almanya'da iş kurmak için önemli bir not:

Farklı bir ülkede girişimde bulunmanın avantajları olduğu gibi dez avantajları da bulunmaktadır. Ancak bir çok Türk vatandaşı yabancı ülkelerde kazançlı işler kurmaya başarmıştır. Bu da diğer insanları cesaretlendirmektedir. İşinizi kurmadan önce gerekli araştırmaları yapmalı ve gerek insanlardan, gerekse internet üzerinden bilgi edinmelisiniz.Almanya'da Bayilik Almak için 5 Fikir

Almanya'da Bayilik Alarak iş kurmakta mantıklı girişimler arasındadır. Yazımızda bahsettiğimiz bayilikler Almanya'nın en çok bilinen bayilikleri değildir. Alman franchise portallarından seçilmiş ve sermaye bazında çok yüksek olmayan işlerdir.

1- Exclusive Coffee Bayilik Bilgileri 

Exclusive Coffee Almanya'da bayilik veren Kahve dükkanı Exclusive Coffee metrekare başına 1.000 euro yatırım yapılmasını istiyor. Bayilik vereceği şehirleri Berlin, Münih, Hamburg, Köln, Stuttgart, Hannover ve Düsseldorf olarak belirleyen firmanın toplam yatırım tutarı 50.000 euro civarında. Kendine özel kahvesi ve çeşitli yan ürünleri ile birlikte hizmet veren kahve dükkanında gerekli tüm eğitimler veriliyor ve 4-6 hafta içerisinde dükkanınız size teslim ediliyor.

2- Engel & Völkers Bayilik Bilgileri 

Engel & Völkers Almanya'da bayilik veren Engel & Völkers dünya çapında adını duyuran bir emlak pazarlama şirketi. 1997 yılından beri emlak sektöründe bayilik veren şirket franhcise giriş ücreti olarak 32.500 euro alıyor ve dükkan kurulumaşamasında 70 ile 100.000 euro arasında bir yatırım talep ediyor. İşe başlangıç aşamasında 30.000 euro sermayeniz olmasını da isteyen firma satış ve pazarlama bilgileri konusunda eğitim veriyor.
3- Clever Fit Franchise Bilgileri 
Clever Fit Almanya'da 291 bayisi bulunan Clever Fit bir spor salonu zinciri. Öz sermaye olarak 60.000 euro isteyen şirket giriş ücreti olarak ise 18.480 euro istiyor. Aylık Lisans ücreti ise 1200 euro talep eden Clever Fit, Alman Franchise Derneği tarafından 2015 yılında Yılın Bayilik Sistemi ödülüne layık görüldü. Bayilik şartları olarak ise spor salonunun olacağı yer 8.000 kişiden az nüfusu olmayacak, banliyö ve park gibi kalabalık yerlerde spor salonu açılacak, son olarakta en az 400 ya da 1500 m2'lik bir yerde Clever Fit salonu açılabilecek.
4- ZOO & Co ZOO & Co evcil hayvan hizmetleri ve ürünleri sektöründe bayilik veren bir firma. Pet shop olarak bilinen mağazaların bayilik veren ve içerisinde farklı hizmetlerinde bulunduğu bir iş sistemi. Firma Alman Franchise Derneğine tam üye durumunda bu yüzden yasal olarak hiçbir sıkıntısı yok. Almanya'da İş Kurmak için 5.000 Euro giriş ücreti bulunmaktadır.
#startup #girişimci #yatırımcı #yatırımcılık #Almanya #turkey #goldenvisa #ankaranlaşması
#startup #girişimci #girişimcilik #yatırımcı #yatırımcılık #Almanya #turkey #goldenvisa #ankaranlaşması #İngiltere #scaleup #startupvize #scaleupvize #sterlin #Euro #dolar #Oturumizni #vizebaşvuru #businessplan #danışmanlık #yurtdışıdanışmanlık #pazarlama


Etiketler :
Paylaş :

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM