WhatsApp
Linkedin

Almanya’da IT Uzmanlarına Acil Talep Var!

Almanya’da IT Uzmanlarına Acil Talep Var!
  • 03 Mayıs 2023, 10:25

Almanya’da IT Uzmanlarına Acil Talep Var!

Almanya’da IT Uzmanlarına Acil Talep Var!

 

Profesyonel yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı kullanarak Almanya’daki çeşitli kariyer ve gelişim fırsatlarından birine katılın! 2020’de IT sektöründe 86.000’den fazla iş pozisyonu boş kaldı. Bu nedenle, deneyimli veya kalifiye IT uzmanları, büyük uluslararası şirketlerde çekici işler için bir şansa sahiptir. Ayrıca küçük ve orta ölçekli şirketlerde, imalat endüstrisinde ise şansları çok yüksektir.

 

Aşağıdaki alanlardaki uzmanlar özellikle talep görmektedir:

 

Yazılım geliştirme: Bir yazılım geliştiricisi olarak, uygun programlama dilini kullanarak yazılım tasarlayacak ve uygulayacaksınız. Çalışmanız kullanıcı odaklı olacak ve eksiksiz uygulamaları veya bireysel yapı taşlarını programlayabilirsiniz.

Uygulama desteği: Bu meslekte, SAP veya SharePoint gibi yazılım ve donanımları sürdürecek ve destekleyeceksiniz. Uygulama desteğinde çalışırken, şirketin ürünleri için merkezi bir iletişim noktasısınız.

IT güvenliği: Bir IT güvenlik uzmanı olarak, şirket verilerinin korunmasından siz sorumlu olacaksınız. Yazılım sistemleri için yeni çözümler üzerinde çalışmanın yanı sıra güncel kalmak için sürekli ileri eğitim, sorumluluk alanınızın bir parçasıdır.

Veri bilimi: Bir veri bilimcisi olarak, büyük miktarda veriyi analiz edecek ve uygun çözümleri çıkaracaksınız. Bunun için bilişim teknolojileri ve matematikte çeşitli yöntemler kullanacaksınız.

 

Not: Bilgi ve iletişim teknolojisinde profesyonel deneyim kazandınız ve şimdi Almanya’da mı çalışmak istiyorsunuz? Bu durumda, Federal İstihdam Bürosu web sitesinin, “Almanya için ICT Uzmanları” bölümünde IT alanında çalışan uluslararası profesyonellere özel destek sunar.

 

Vizeye İhtiyacım Var Mı?

 

Avrupa Birliği, Lihtenştayn, İzlanda, Norveç veya İsviçre vatandaşı olarak Almanya’da çalışmak için vize veya oturma iznine ihtiyacınız yoktur. Diğer ülkelerin vatandaşları oturma iznine ihtiyaç duyarlar. Yani sizin bir Türk vatandaşı olduğunuzu ve Türkiye’de yaşadığınızı düşünürsek öncelikle bir vizeye ihtiyacınız var.

 

#startup #startup #girişimci #girişimcilik #yatırımcı #yatırımcılık #Almanya #turkey #goldenvisa #ankaranlaşması

#startup #girişimci #girişimcilik #yatırımcı #yatırımcılık #Almanya #turkey #goldenvisa #ankaranlaşması #İngiltere #scaleup #startupvize #scaleupvize #sterlin #Euro #dolar #Oturumizni #vizebaşvuru #businessplan #danışmanlık #yurtdışıdanışmanlık

 


Etiketler :
Paylaş :

Önceki

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM