WhatsApp
Linkedin

Almanya Şans Kartına Şimdiden Nasıl Hazırlanabilirim

Almanya Şans Kartına Şimdiden Nasıl Hazırlanabilirim
  • 21 Mayıs 2024, 07:24

Almanya Şans Kartına Şimdiden Nasıl Hazırlanabilirim

Fırsat Kartı almak için Almanya’nın ilgili dış temsilciliğinde (örneğin Alman Büyükelçiliği veya Alman Konsolosluğu) başvurmanız gerekmektedir. Bu nedenle pasaportunuz ve dil bilgisi belgeleriniz, mesleki eğitim belgeleriniz vb. önemli belgeleri hazır bulundurmanız gerekmektedir. Bu belgeler daha sonra Alman Yabancılar Dairesi için de gerekli olacaktır.

Fırsat Kartı için temel koşullar arasında Almanca (A1) veya İngilizce (B2) dil bilgisi ve en az iki yıllık bir mesleki eğitim veya bir üniversite diploması bulunmaktadır. Ayrıca yeterli maddi kaynağa sahip olmanız gerekmektedir. Bunu, örneğin, haftada en fazla 20 saatlik bir yan iş için iş sözleşmesi ile kanıtlayabilirsiniz. Eğer böyle bir yan işle ilgileniyorsanız, lütfen bültenimize kaydolun. Eğer gerekli dil bilgisine veya köken ülkenizin kurallarına göre bir mesleki yeterlilik belgesine sahip değilseniz, Fırsat Kartı için başvurmadan önce bu kriterleri karşılamanız gerekecektir.

web sitemizden Almanya Şans Kartı için ön başvuru yapabilirsiniz. 6 puan ve üstü alma potansiyeliniz varsa Haziran da sizi ararız ve bu şansınızı öncelikli kullanmanız için elimizden gelen desteği veririz .

www.businessimmigrationgermany.comBize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM